Түлектер 18-19 ж.

2018-2019 оқу жылында бітірген түлектер тізімі
Аты жөні Оқу орны Мамандығы
1 Аманжолов  Еркебулан Батиханұлы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Электроэнергетика
2 Аңсаған  Ерсағын Жақсыбайұлы Алматы энергетика ж байланыс университеті Электорэнергетик ж электротехника
3 Азымбай  Қанат Мақсатұлы Әл-Фараби ат ҚҰУ Автоматизация и управления
4 Байоразова  Аяжан Жолбатырқызы Московский институт Дизайн
5 Байшуакова Карина Жанболатовна ЧОУ Восточно-европейский институт Құрылыс
6 Жаку  Бағлан Қанатұлы Карагандинск акад МВД РК им Б.Бейсенова МВД
7 Жумагалиева Жансая Муратбай қызы М.Оспанов ат Батыс Қазақстан мед университеті Фармация
8 Жаку  Аян  Қанатұлы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Химия-биология
9 Кувандыкова  Алуа Кайратовна Қ.Жұбанов ат АӨМУ Дефектология
10 Куваш  Амина Арманқызы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Есеп және аудит
11 Қартаев Эльдар Каныбекович Қ.Жұбанов ат АӨМУ Электроэнергетика
12 Куспанов Райымбек Аскарович Әл-Фараби ат ҚҰУ биология ж биотехнология
13 Молдашев Диас Кадиржанович Әл-Фараби ат ҚҰУ Фармация
14 Орынбасаров Сұлтан Сабитұлы Алматы энергетика ж байланыс университеті Систем управления и инф технологий
15 Сидакова  Дильназ Қ.Жұбанов ат АӨМУ Физика
16 Сурбаева  Дильназ Нуржановна Қ.Жұбанов ат АӨМУ Психология
17 Сырымова  Аида Жеткергеновна КИМЭП Международные отношения
18 Төлеген  Жұлдыз Еркінғалиқызы Абай ат ҚҰПУ Екі шет тілі
19 Тұрсын Абзал Ағысбекұлы Әл-Фараби ат ҚҰУ Юриспруденция
20 Абубакирова Жансая Қайратқызы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Қазақ тілі мен әдебиеті
21 Аккожаева Азима Бисенгалиевна Қ.Жұбанов ат АӨМУ Химия-биология
22 Ералиева Айгерім Нөкісбайқызы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Тау кен ісі
23 Жанелов Ерасыл Толыбаевич Қ.Жұбанов ат АӨМУ Құрылыс
24 Жантөренова  Камила Мәлікқызы Бәйішев унив Агрономия
25 Жиенбаев Елдар Жанабергенулы Нац иссследоватеьский тех унив Электорэнергетик ж электротехника
26 Қайыржанов Диас Алтынбекұлы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Металлургия
27 Кдырбаева Айнура Сагындыккызы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Аударма ісі
28 Қуан Аңсаған Амангелдіқызы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Биотехнология
29 Құламанова Әлия Асхатқызы Қ.Жұбанов ат АӨМУ Мемлекеттік ж жергілікті басқару
30 Нұрлыбаева Динара Еркінқызы Университет Международного Бизнеса Туризм
31 Сагенгалиев Адиль Шалытаевич Астан АІ университеті Теле коммунициялар
32 Саматқызы Гүлманат Қ.Жұбанов ат АӨМУ Азық-түлік өнімдерінің технологиясы
33 Сәкенова Жарқынай Сәкенқызы М.Оспанов ат Батыс Қазақстан мед университеті Жалпы медицина
34 Серікбай Нұрым Құраманғазыұлы Алматы энергетика ж байланыс университеті Систем управления и инф технологий
35 Сұлтанай Асылзат Қанатқызы Ақтөбе техико-технологиялық колледжі техник-технолог
36 Теміржанова Мөлдір Манатқызы Әл-Фараби ат ҚҰУ Туризм
37 Тлеуов Ержан Комбекович Қ.Жұбанов ат АӨМУ Химиялық инжиниринг
38 Тулепбаева Бакытгул Серікқызы Еуразия технологиялық унив Юриспруденция
39 Туржанова Рахима Ракымжановна Қазақстан-Британ техникалық университеті Информацион технологий
40 Шымбергенов Дастан Жусупович Қазақ-орыс халықаралық қатынастар университеті Контроль и автоматика/дистанц
41 Юсупов Асылбек Жанибекулы Қазақ халықаралық ж әлем тілдері унив Юриспруденция
42 Жалғасбаева Шұғыла Абай ат ҚҰПУ Хореография